Firewall

GERİ

SonicWall, 25 yıldan uzun bir süredir siber suçları engelliyor ve dünya çapındaki her ölçekte işletmeyi savunuyor. Capture Labs Threat Network’ün araştırmaları ile desteklenen ödüllü gerçek zamanlı ihlal tespit ve önlem çözümlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki 18.000’den fazla sadık kanal ortağımızın da kaynak ve uzmanlıklarıyla birleşerek 1.000.000’dan fazla işletme ve telefon ağına ulaşıyor ve bu firmaların emaillerinin, uygulamalarının ve verilerinin güvenliğini sağlıyor. Ürün, inovasyon ve partner kombinasyonu 150’den fazla ülkede, 500.000’den fazla işletmenin özgül ihtiyaçlarına göre gerçek zamanlı siber savunma çözümleri sunuyor. Ve sonuç olarak SonicWall kullanıcıları daha az korkuyla daha fazla iş yapıyor!

SonicWall yeni nesil güvenlik duvarları, yüksek performans ve düşük gecikme süresini korurken, ağınıza giren ve çıkan her paketin her byte’ının denetlenmesini sağlar. SonicWall, Capture Threat Network’ü kullanarak, bugün ve yarın için üstün koruma sağlar.

YÜKSEK PERFORMANSLI AĞ GÜVENLİĞİ

 

·       Gelişmiş tehditlere ve istismarlara karşı gerçek zamanlı olarak korunun 

·       Şifrelenmiş trafikte saklanan evrim öncesi saldırıları engelleyin 

·       Uygulama trafiğini izleyin ve kontrol edin 

·       Güvenlik yönetimini, analitikleri ve raporlamayı merkezileştirin 

·       Komuta ve kontrol iletişimlerinin ve verilerin dışa sızmasını engelleyin

 

VERİ MERKEZİ MODERNİZASYONU İÇİN GÜVENLİĞİNİZİN ÖLÇEKLENDİRİLMESİ


Veri merkezi modernizasyonu için güvenliğinizi ölçeklendirin. Büyüyen dijital ticareti etkinleştirmek için, BT organizasyonlarının değer, yanıt verme ve güvenlik kurmasına ve sunmasına ilişkin beklentiler her zamankinden yüksek bir seviyeye ulaştı. Yenilikçi hizmetler, veri ve kapasite gereksinimleri arttıkça, BT liderleri veri merkezi modernizasyonu yoluyla yeni operasyonel zorlukları çözmeye çalışıyor. SonicWall, karmaşık ve zorlu veri merkezi işlemlerini düşük maliyetle çözmek ve ağ güvenliğini ölçeklendirmek için ağ tabanlı bir model sunar.

 

AĞ GÜVENLİĞİ BÖLÜMLERİ İLE GELİŞMİŞ TEHDİTLERİN DURDURULMASI


Modern tehditler başarılı olmak için ağınızın tüm alanlarından yararlanır. Gelişmiş saldırıları durdurmakve ağların tehdit yayılımını engellemek, hafifletmek için güvenlik bölümlerine bölünmesi gerekir. Bununla birlikte, mantıksal kesimleri tanımlamak yalnızca çözümün bir parçasıdır. Etkili bölümlendirme, her segmentin bütünlüğünü kapsamlı bir şekilde uygulamak ve yönetilebilir ve uygun maliyetle yapmak için entegre ve dinamik bir ağ güvenliği yaklaşımı gerektirir.

 

TEHDİT ALGILAMANIN ÖTESİNE GİDİN
Sadece tehditleri tespit etmek yeterli değildir ayrıca güvenlik duvarınızın onları önlemesi gerekir. SonicWall NSA Serisi güvenlik duvarlarının tam olarak yaptığı şey budur. Patentli Yeniden Birleştirme Özgür Derin Paket Denetim teknolojisi, trafiğini bilinen ve bilinmeyen tehditler için tarar ve ağınıza girmeden kaldırır. NSA Serisi, dosya boyutundan bağımsız olarak tüm portlardaki ve protokollerdeki her paketin her baytını inceler. SonicWall’ın ödüllü Capture Gelişmiş Tehdit Koruma Hizmeti, güvenlik ve ek güvenlik için ağ geçidindeki bilinmeyen ve sıfır gün saldırılarını engelleyen bulut tabanlı, çok motorlu sanal alan oluşturmayı sağlar.

 

İNOVASYONU SAHİPLENİN

·       Patentli Yeniden Birleştirmesiz Derin Paket Denetimi (RFDPI) teknolojisi_ 

·       Çok motorlu sandboxing, anti-malware, saldırı önleme, web filtreleme ve benzeri özelliklere sahip, kutu tabanlı ve bulut tabanlı tehdit önleme_ 

·       Sezgisel kullanıcı arayüzü ile zengin özelliklere sahip SonicOS işletim sistemi_ 

·       10-Gigabit Ethernet portları_ 

·       Gerçek zamanlı TLS / SSL ve SSH şifre çözme ve inceleme_ 

·       Uygulama görselleştirme ve kontrolü_ 

·       Dahili kablosuz kumanda

 

 

Firewall